Transportery
Stylowe siedziska do auta dla psa | Alex Legowiska
  • Transportery


Bezpieczny fotelik samochodowy dla psa

Wielu właścicieli podróżuje wraz ze swoimi pupilami, jednak nie każdy ma świadomość tego, jak zadbać o jego bezpieczeństwo w aucie. Odpowiedzią jest oferowany przez nas fotelik dla psa do samochodu. To ekskluzywny produkt, który nie tylko uchroni twojego pupila przed nieprzyjemnymi skutkami ewentualnego wypadku, ale także wpłynie pozytywnie na jego samopoczucie podczas drogi. Siedzisko samochodowe dla psa amortyzuje wstrząsy i zakręty. Warto wziąć to pod uwagę, jeśli zwierzak cierpi na chorobę lokomocyjną. Fotelik do samochodu dla psa produkowany jest przez nas, dzięki czemu klient może być pewny najwyższej jakości użytych materiałów tapicerskich, oraz zadbania o każdy szczegół. Jego kreatywny i oryginalny design działa pozytywnie na odczucia estetyczne właściciela, co także jest dużym atutem.

Wysokiej jakości siedziska dla psa do samochodu

Produkty z naszej oferty mają wiele zalet, które powinny skłonić właścicieli czworonogów do zakupów. Pierwszym z nich jest higiena. Siedziska dla psa do samochodu posiadają rozbierany pokrowiec, dzięki czemu w razie potrzeby można go zdjąć i wyprać, oczywiście nie zapominając o odpowiedniej temperaturze i trybie. Postępowanie zgodnie z instrukcją dotyczącą tego pozwoli zachować nienaganny wygląd produktu na dłużej. Siedzisko do auta dla psa może być dowolnie personalizowany, co to oznacza? Na życzenie klienta możemy dodać imię zwierzaka, skrzydła, koronę lub różnorodne pikowane elementy. Dzięki temu każdy fotelik do auta dla psa będzie wyglądał luksusowo i niezwykle estetycznie. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą.

Niezawodne foteliki samochodowe dla psa

Dostępne w naszej ofercie produkty występują w kilku rozmiarach – XS, S oraz M. Dzięki temu łatwo dopasować odpowiedni fotelik samochodowy dla Yorka, Westa, Shih Tzu czy innej rasy. To bardzo ważna kwestia, ponieważ siedzisko nie może być zbyt małe, aby nie pogorszyć komfortu zwierzaka podczas podróży. Wszystkie foteliki samochodowe dla psa wyposażone zostały w pasy bezpieczeństwa. Dzięki temu nie tylko można być spokojnym o czworonoga, ale również ograniczy się ryzyko wyskoczenia z siedziska i wędrówki po samochodzie w czasie jazdy.