Projekty indywidualne

Więcej niż zwykłe posłanie

Jesteśmy nowoczesną firmą oferującą stworzenie legowiska dla psa lub kota pod specjalne zamówienie klienta. Naszą pracę wykonujemy z pasją i zaangażowaniem. Dzięki temu możemy zaoferować produkty wyjątkowe, wyróżniające się najwyższą jakością, wytrzymałością oraz dbałością o najmniejsze szczegóły. U nas znajdziesz legowisko dla maluchów, jak i dużych ras!

Wysokiej jakości materiały

Legowiska szyjemy z najtrwalszych i najlepszych materiałów tapicerowanych, dzięki czemu idealnie łączą funkcjonalność z nowoczesnym wyglądem. Posłania szyjemy w standaryzowanych rozmiarach oraz według potrzeb klientów. Jakość zastosowanych materiałów jest gwarancją wieloletniego użytkowania i atrakcyjnego wyglądu legowiska przez długi czas.

materiał-tapicerski

Możliwość personalizacji

Każde zamówienie może zostać spersonalizowane na życzenie klienta – możliwe jest wykonanie legowiska z imieniem lub innym nadrukiem, w ulubionych wzorach i kolorach. Naszym atutem jest krótki czas oczekiwania na realizację zamówienia, a także przyjazna obsługa wykazująca się elastycznością i  podchodząca z pasją do swojej pracy.

 

Legowisko Velvet Lux 01